Полиця навісна сітчаста для стенду ширина 900 мм

Модель:

104-520

Виробник:

Гермес-Дизайн

Наявність:

Є в наявності

0 відгуків Написати відгук

  • 65.00 грн


Умови повернення: повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

ГЕРМЕС-ДИЗАЙН лідер з розробки та виробництва сітківки.
Надійний та сумлінний постачальник.

Опис

Полиця для стенду - універсальний навісний торговий елемент. Виріб відноситься до сітчастого торгового обладнання. Навісна полиця призначена для демонстрації та продажу преси, дитячої поліграфії та книг у тонкій обкладинці, а також іншої друкованої продукції.

Полиця для стенду є металевою сітчастою полицею з кишенею шириною 53 міліметри. Виріб за допомогою гачків кріпиться до будь-якої вертикальної поверхні сітківки. Конструкція спроектована таким чином, що дозволяє зручно переглядати продукцію за рахунок не високої передньої стінки. Сітчаста полиця виготовлена із сталевого дроту високої якості, що забезпечує міцність та довговічність конструкції. Конструкція витримує максимальне робоче навантаження до 5 кілограмів.

Навісна полиця пряма і має ширину 900 міліметрів, що дозволяє компактно розмістити товар. Цю полицю можна використовувати незалежно як самостійний торговий елемент, або в комплекті з іншими навісними елементами. Полиця пофарбована в білий колір методом порошкового фарбування. Сітчасте Торгове обладнання на замовлення. Стелажі, стійки, вертушки, дисплеї, сітки, гачки та все необхідне для торгівлі. Працюємо з усіма регіонами України. Також приймаємо індивідуальні замовлення.

Характеристики

Основні характеристики виробу:
Країна виробник Україна
Варіант встановлення Настінний
Призначення Для широкого спектру товарів
Тип Полиця
Кількість полиць шт 1
Матеріал Метал
Колір Білий
Габаритні розміри:
Ширина 900

Відгуків (0)

Написати відгук