Сітчастий дисплей навісний під журнали А4 (8 кишень)

  • Модель: 15308
  • Виробник Гермес-Дизайн
  • Є в наявності

0 відгуків Написати відгук

  • 250.0 грн


Умови повернення: повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

ГЕРМЕС-ДИЗАЙН лідер з розробки та виробництва сітківки.
Надійний та сумлінний постачальник.

Опис

Дисплей під журнали є сітчастим торговим обладнанням.

Торговий дисплей під журнали настінний і призначений для вертикальної демонстрації та продажу журналів, газет, дитячих розмальовок, а також іншої друкованої продукції формату А4, яку можна розмістити в будь-якому магазині або торговій точці.

Дисплей є цільним вирібом, який складається з каркасу і восьми полиць, розташованих по висоті всього стенду. Розміри полиць складають у висоту 206 міліметрів і ширину 270 міліметрів, що дозволяють вміщати достатню кількість друкованої продукції. Полиці сітчастого дисплея спроектовані таким чином, що дозволяє максимально зручно переглядати та витягувати друковану продукцію за рахунок кута нахилу. Всі елементи торгового стенду виконані з якісного сталевого дроту, що надає виробу міцністю та тривалого терміну експлуатації. Конструкція витримує максимальне навантаження до 25 кг.

Стенд під газети висотою 1185 міліметрів, шириною 235 міліметрів, що дозволяє зручно та компактно розміщувати його в торговому павільйоні на стіні та значно економить простір. Невелика вага становить 1,2 кг. полегшує транспортування та зберігання виробу. Дисплей можна встановити на похилі та обертові підлогові основи, а також використовувати як самостійну торгову одиницю. Всі металеві частини конструкції пофарбовані в білий колір методом порошкового нанесення. кишені (ВхШхГ): 206х270х75 мм.

Габаритні розміри упаковки (ВхШхГ): 1185х235х85 мм. - 1 місце.

Торгове обладнання для продажу друкованої продукції.

Сітчасте Торгове обладнання за цінами виробника. Стелажі, стійки, вертушки, дисплеї, сітки, гачки та все необхідне для торгівлі. Працюємо з усіма регіонами України. Також приймаємо індивідуальні замовлення.

Характеристики

Основні характеристики виробу:
Країна виробник Україна
Варіант встановлення Настінний
Поліграфія А4
Призначення Для поліграфії
Вага кг 1.2
Кількість полиць шт 8
Максимальне навантаження кг 25
Матеріал Метал
Колір Білий
Габаритні розміри:
Ширина 235
Висота мм 1185
Глибина мм 85

Відгуків (0)

Написати відгук