Стійка настільна обертова під листівки А6 (20 карманов)

  • Код: 14404
  • Виробник Гермес-Дизайн
  • Є в наявності

0 відгуків Написати відгук

  • 600.0 грн


Умови повернення: повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

ГЕРМЕС-ДИЗАЙН лідер з розробки та виробництва сітківки.
Надійний та сумлінний постачальник.

Опис

Настільна стійка під листівки обертова – це сітчасте Торгове обладнання. Торгова стійка рекомендована для розміщення листівок формату А6 і встановлюється як у критих торгових залах, так і на вуличних торгових точках. Стійку для поліграфії можна компактно та зручно розмістити на столі чи будь-якій іншій горизонтальній поверхні. Стійку, що обертається, можна застосовувати для презентації флаєрів, буклетів, блокнотів, конвертів, а також іншої рекламної та представницької поліграфічної продукції. На барабані розміщено 4 дисплеї, на кожному з яких по 5 кишень. Кишеня висотою 107 міліметрів та шириною 118 міліметрів. Завдяки пластиковій фурнітурі барабан легко обертається, що дає можливість просто і легко переглянути продукцію, що рекламується. Стійкість конструкції досягається за рахунок широкої опори, яка має три промені. Стійка розбірна, тому дисплеї можна використовувати як окремі навісні елементи на стіну або стенд. Також можна комбінувати дисплеї, замінивши дисплей формату А5 на формат А6 і отримати комбіновану стійку. Метизи входять до комплектації. Завдяки заглушкам на опорі, стійка не дряпає поверхню столу.

Стійка висотою 800 міліметрів та глибиною 355 міліметра, що дає можливість комфортно розміщувати її в магазині, а також зручно переміщати торговельною точкою.

Максимальне навантаження на стійку становить 30 кілограмів. Виріб пофарбований у білий колір методом порошкового фарбування.

Торгове обладнання для продажу друкованої продукції. Харків.

Сітчасте Торгове обладнання від виробника. Стелажі, стійки, вертушки, дисплеї, сітки, гачки та все необхідне для торгівлі. Працюємо з усіма регіонами України. Також приймаємо індивідуальні замовлення.

Характеристики

Висота кишені см 295
Висота мм 800
Глибина кишені см 80
Глибина мм 355
Загальне навантаження кг 30
Кількість дисплеїв шт 4
Кількість полиць шт 20
Колір Білий
Країна виробник Україна
Матеріал Метал
Поліграфія А6
Призначення Для поліграфії
Тип Стійка обертова
Тип установки обладнання Настільний
Ширина кишені мм 225
Ширина мм 265

Відгуків (0)

Написати відгук

Просмотренные товары

Код: 14404
Стійка настільна обертова під листівки А6 (20 карманов)

Стійка настільна обертова під листівки А6 (20 карманов)

Настільна стійка під листівки обертова – це сітчасте Торгове обладнання. Торгова стійка рекомендова..

600.0 грн