Стійка настільна обертова А6 зі зміщенням (40 осередків)

  • Модель: 14412
  • Виробник Гермес-Дизайн
  • Є в наявності

0 відгуків Написати відгук

  • 990.0 грн


Умови повернення: повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

ГЕРМЕС-ДИЗАЙН лідер з розробки та виробництва сітківки.
Надійний та сумлінний постачальник.

Опис

Стійка обертова зі зміщенням складається з 8 дисплеїв, кожен по 5 кишень під листівку формату А6, Дисплеї з'єднані на барабані квадратним з'єднувачем зі зміщенням за допомогою болтів і гайок. Барабан легко обертається як за так і проти годинникової стрілки. Для кріплення до стійки та обертання використовується пластикова фурнітура. Дисплеї з осередками можуть використовуватись як самостійне Торгове обладнання. Конструкція стійки розбірна. Захисне покриття металевих елементів стійки – полімерне.

Основна перевага даного торгового обладнання полягає в конструкції барабана, дисплеї з вертикально розташованими осередками в два ряди кріпляться зі зміщенням щодо осі стійки та барабана. Таким чином є можливість для розміщення з тильного боку виступаючої частини дисплея розмістити додаткове навісне обладнання у вигляді гачків. Конструкція барабана і малі габарити стійки дозволяють розмістити більшу кількість товарів при мінімальному використанні торгової площі. для продажу друкованої продукції.

Сітчасте Торговельне обладнання за цінами виробника. Стелажі, стійки, вертушки, дисплеї, сітки, гачки та все необхідне для торгівлі. Працюємо з усіма регіонами України. Також приймаємо індивідуальні замовлення.

Характеристики

Основні характеристики виробу:
Країна виробник Україна
Варіант встановлення Настільний
Поліграфія А6
Призначення Для поліграфії
Тип Стійка обертова
Кількість полиць шт 40
Матеріал Метал
Колір Білий
Габаритні розміри:
Висота мм 800
Глибина мм 445

Відгуків (0)

Написати відгук