Стійка обертова під листівки А5 і А6 зі зміщенням (72 осередки)

  • Модель: 14319
  • Виробник Гермес-Дизайн
  • Є в наявності

0 відгуків Написати відгук

  • 1510.0 грн


Умови повернення: повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

ГЕРМЕС-ДИЗАЙН лідер з розробки та виробництва сітківки.
Надійний та сумлінний постачальник.

Опис

Стійка, що обертається під листівки, комбінована з осередками під друковану продукцію формату А5 і А6 відноситься до сітчастого торгового обладнання. Встановлюється як підлогова стійка та розміщується у торгових залах магазинів та вуличних торгових точках. Безперечна перевага даного торгового обладнання в універсальності та великій кількості осередків у 72 штуки, що дозволяє при малому використанні торгової площі розмістити велику кількість друкованої продукції різних форматів. барабан, що обертається, спрощує доступ покупцям до необхідного їм товару.

Конструкція проста і надійна, виготовлена з металу високої якості. Барабан має можливість обертання та кріпиться до стійки за рахунок пластикової фурнітури. Всі 4 дисплеї з осередками розташовані зі зміщенням відносно центральної осі стійки та обертання барабана, що зменшує розмір барабана і відповідно глибину установки стійки. Виріб повністю розбірний, дисплеї кріпляться до барабана за допомогою болтів і гайок. 105x112x20 мм.

Торгове обладнання для продажу друкованої продукції.

Сітчасте Торгове обладнання за цінами виробника. Стелажі, стійки, вертушки, дисплеї, сітки, гачки та все необхідне для торгівлі. Працюємо з усіма регіонами України. Також приймаємо індивідуальні замовлення.

Характеристики

Основні характеристики виробу:
Країна виробник Україна
Варіант встановлення Підлоговий
Поліграфія А5 та А6
Призначення Для поліграфії
Тип Стійка обертова
Кількість полиць шт 72
Максимальне навантаження кг 20
Матеріал Метал
Колір Білий
Габаритні розміри:
Висота мм 1800
Глибина мм 445

Відгуків (0)

Написати відгук