Стійка обертова під журнали 32 осередки (4-х променева)

Модель:

14106

Виробник:

Гермес-Дизайн

Наявність:

Є в наявності

0 відгуків Написати відгук

  • 1125.00 грн


Умови повернення: повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

ГЕРМЕС-ДИЗАЙН лідер з розробки та виробництва сітківки.
Надійний та сумлінний постачальник.

Опис

Стійка обертова для поліграфії призначена для розміщення друкованої продукції формату А4 (журналів, буклетів, рекламної продукції тощо). Перевагою даного торгового обладнання є те, що на зворотному боці дисплея у вас з'являється робоча грань, яку ви можете використовувати для розміщення ще одного ряду навісних гачків або повісити, наприклад, дисплей з листівками. Стійка розміщується в торгових залах магазинів як підлогова стійка.

Конструкція складається з металевої труби з опорою основою ікс-подібної форми і барабаном, що обертається, з 32 осередками. Барабан обертається навколо осі стійки і кріпиться до неї за допомогою пластикової фурнітури. Всі чотири дисплеї з осередок:ми знімні, кріпляться до променеподібної конструкції за допомогою металовиробів, і можуть бути використані на іншому торговому устаткуванні або як самостійне Торгове обладнання. Осередки виготовлені з металевого дроту цільною зварною конструкцією, що забезпечує надійність при повному завантаженні стійки продукцією. Металеві елементи стійки мають захисне полімерне покриття білого кольору. Виріб розбірний.

Торгове обладнання для продажу друкованої продукції.

Сітчасте Торгове обладнання ціна виробника. Стелажі, стійки, вертушки, дисплеї, сітки, гачки та все необхідне для торгівлі. Працюємо з усіма регіонами України. Також приймаємо індивідуальні замовлення.

Характеристики

Основні характеристики виробу:
Країна виробник Україна
Варіант встановлення Підлоговий
Призначення Для поліграфії
Тип Стійка обертова
Кількість полиць шт 32
Матеріал Метал
Колір Білий
Габаритні розміри:
Висота мм 1800
Глибина мм 535

Відгуків (0)

Написати відгук