Стійка підлогова обертова під листівки А5 (6 дисплеїв, 54 осередки)

  • Модель: 14312
  • Виробник Гермес-Дизайн
  • Є в наявності

0 відгуків Написати відгук

  • 1199.0 грн


Умови повернення: повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

ГЕРМЕС-ДИЗАЙН лідер з розробки та виробництва сітківки.
Надійний та сумлінний постачальник.

Опис

Стійка для друкованої продукції відноситься до сітчастого торгового обладнання. Стійка торгова для підлоги призначена для демонстрації та продажу друкованої продукції формату А5, це журнали, газети, календарі, буклети тощо. Обладнання призначене для встановлення в торгових приміщеннях магазинів та вуличних торгових точках. Осередки виготовлені із сталевого дроту високої якості та мають цільну зварну конструкцію. Барабан, що обертається, і рухається як у ліву так і в праву сторону. За допомогою пластикової фурнітури барабан кріпиться до стійки виробу. В основі стійка кріпиться до ікс-подібної опори, що надає їй стійкості при повному завантаженні. Максимальне навантаження на торгову стійку складає 30 кілограмів. Усі металеві елементи стійки забарвлені у білий колір методом порошкового нанесення. Елементи стійки вертушки всі знімні, що спрощує процес транспортування та зберігання.

Габаритні розміри упаковки ВхШхГ:

1800х180х400. - 1 місце. 200х440х450 - 1 місце. Параметри робочих розмірів ВхШхГ: Розміри кишені - 110х155х25 мм Торгове обладнання продажу друкованої продукції.

Сітчасте Торговельне обладнання за цінами виробника. Стелажі, стійки, вертушки, дисплеї, сітки, гачки та все необхідне для торгівлі. Працюємо з усіма регіонами України. Також приймаємо індивідуальні замовлення.

Характеристики

Основні характеристики виробу:
Країна виробник Україна
Варіант встановлення Підлоговий
Поліграфія А5
Призначення Для поліграфії
Тип Стійка обертова
Вага кг 9.5
Кількість дисплеїв шт 6
Кількість полиць шт 54
Максимальне навантаження кг 30
Матеріал Метал
Колір Білий
Габаритні розміри:
Ширина 440
Висота мм 1800
Глибина мм 445

Відгуків (0)

Написати відгук