Способи оплати

 • Безготівковий розрахунок
 • Готівкою
 • Оплата картки на рахунок IBAN
 • Покладений платіж

Оплата при отриманні (накладеним платежем)

При отриманні посилки розпакуйте та огляньте товар у присутності працівника служби доставки/кур'єра, тільки після цього сплатіть замовлення.

Gid-TO.COM залишає за собою право стягувати часткову або повну передоплату замовлення у таких випадках:

 • Для відправлення Вашого замовлення попередня оплата 200 грн. (входить у вартість замовлення та доставки).
 • Переплата береться, щоб підтвердити вашу намір у покупці та у разі неявки на пошту компенсувати витрати на доставку.
 • Клієнт раніше робив замовлення та відмовився його отримувати у відділенні вантажоперевізника з будь-яких причин.
 • Замовлення на суму менше ніж 200 грн. відвантажується лише після повної оплати товару

Предоплата або оплата Банківською карткою

Для того, щоб зробити повну оплату, після оформлення замовлення, вам необхідно зробити переказ на рахунок:

UA 493515330000026004052179476 ФОП Рутина Генадій Володимирович

У коментарі до платежу вказати "Оплата за товар код №"

Для того, щоб зробити передоплату та іншу суму доплатити на пошті вам необхідно зробити переказ передоплати на рахунок.

UA 493515330000026004052179476 ФОП Рутина Генадій Володимирович

У коментарі до платежу вказати "Оплата за товар код №"

Після грошового переказу менеджери побачать ваше замовлення та пустять його в обробку

Як оплатити на рахунок IBAN?

Щоб відповісти на це питання, ми і написали цю статтю, в якій збираємося розвіяти загадковість і всі міфи про IBAN, тому що платити на рахунок не складніше, ніж на картку, але надійніше і безпечніше.

Алгоритм оплати для всіх банків похож

 1. Інтернет-банкінг (це може бути, як ваш мобільний додаток, так і сайт вашого банку на ПК. Також можна оплатити через термінал або касу банку).
 2. Реквізити для оплати, а саме: IBAN рахунок, ІПН та найменування ФОП.
 3. Щоб розпочати переказ коштів у всіх інтернет-банках, слід шукати кнопки «Перекази», або «Платежі», або «Інші платежі». Також можливі додаткові кнопки "За реквізитами", "На рахунок IBAN", або "На рахунок іншого банку".
 4. Після чого ви повинні ввести у поля всі необхідні дані, які описані в пункті 2, ввести суму та у призначенні платежу написати номер свого замовлення у форматі «Замовлення 00000».

І це все, оплату успішно відправлено. 

Інструкція для оплати на рахунок iban з популярних банків

Для оплати на рахунок IBAN натискаєте кнопку «Платежі», після чого пролистайте вниз і виберіть «За реквізитами», вставте туди номер рахунку та заповніть усі дані в наступному вікні.

Для оплати на рахунок IBAN натисніть «Інші платежі», виберіть «Платіж по IBAN», введіть IBAN, натисніть «Створити платіж» та заповніть усі поля.

Для оплати на рахунок IBAN виберіть рахунок, з якого хочете переказати кошти, натисніть «Перевести» та виберіть «На рахунок в іншому банку», введіть IBAN одержувача, всі необхідні дані та суму переказу.

Виберіть «Платежі» в головному меню, натисніть «Платежі на довільні реквізити», після чого виберіть «На IBAN з карткового рахунку» або «На IBAN з поточного рахунку», натисніть зірочку у правому верхньому кутку та виберіть «Створити шаблон» або «Створити» періодичний платіж» та заповніть всі поля.

Для оплати на рахунок IBAN натисніть «Платежі», виберіть «За реквізитами», введіть IBAN, натисніть «Створити платіж» та заповніть усі поля.

Для оплати на рахунок IBAN натисніть «Платежі», виберіть «За реквізитами», введіть IBAN, натисніть «Створити платіж» та заповніть усі поля.

Для оплати на рахунок IBAN натисніть "Переклади", далі в меню "Створити переказ", далі виберіть "На рахунок" та введіть IBAN, натисніть "Підтвердити" та заповніть всі поля.

Оплата. Безготівковий розрахунок із ПДВ

Для виставлення рахунку необхідно на нашу електронну пошту надіслати свої дані (свідоцтво про державну реєстрацію та свідоцтво платника ПДВ). Ми підготуємо рахунок для оплати та надішлемо його вам. З таким документом ви також можете здійснити оплату в будь-якому банку України.

З усіх додаткових питань щодо оплати та доставки товару ви можете звертатися у будь-який момент до наших менеджерів за телефоном або електронною поштою.

Способи доставки

 • Самовивіз
 • Нова Пошта
 • УкрПошта

Регіон доставки: Вся Україна.

Доставка Самовивіз

Ви можете самостійно забрати товар:

вул. Гната Хоткевича, 29, Київ, Україна

Проспект Тракторобудівників, 94/2, Харків, Україна

Графік роботи магазину: з ПН по ПТН з 08:00 до 17:00

Вихідний: субота, неділя.

Попередньо зв'яжіться з менеджером за тел.: (096) 916-73-19 для формування замовлення на складі.

Доставка у відділення служб доставок (Нова Пошта та Укр-Пошта)

Своє замовлення ви можете отримати в будь-якому з поштових відділень, зазначених на сторінці оформлення замовлення. Після прибуття замовлення у відділення ви будете повідомлені SMS-повідомленням або повідомлення Viber від "Нова Пошта" або "УКР Пошта", із зазначенням номера декларації. Час безкоштовного зберігання замовлення у відділенні – 4 робочі дні.

Зверніть увагу! Послуга післяплати оплачується окремо, її вартість буде вказана при оформленні замовлення.

Кур'єрська доставка по Україні

Якщо у вашому населеному пункті немає відділення “Нова Пошта”, ви можете оформити кур'єрську доставку по Україні. Доставка кур'єром служби перевізника, товарів обсягом до 30 кг проводиться до квартири.

Зверніть увагу! Замовлення на суму понад 13 999 грн та товари, висота яких перевищує 170 см, кур'єром не доставляються.

Отримання такого замовлення у відділеннях “Нова Пошта”.

Процедура отримання посилки

При отриманні посилки на відділенні служби доставки (Укрпошти або Нової пошти) вам необхідно ретельно перевірити ваш вантаж для того, щоб мати можливість у спірній ситуації оформити скаргу до інтернет-магазину Gid-TO.COM!

Слідуйте простим послідовним правилам:

 1. Уважно огляньте упаковку вашого замовлення щодо цілісності до оплати послуг доставки та підпису про отримання вантажу. Вас має насторожити пом'ята упаковка, багаторазово переклеєний скотч, сліди розривів оболонки.
 2. При виявленні порушення цілісності упаковки вам необхідно провести огляд вмісту посилки в присутності представника служби доставки (пошти або транспортної компанії) та звірити його з вкладеною рахунок-фактурою.
 3. При виявленні псування товару, відсутності одного або декількох товарів за накладною оформіть «Акт прийому/передачі», в якому потрібно описати стан упаковки та товару, відсутність товарних позицій або характер пошкоджень (якщо такі є). Настійно радимо оформити після «Акту приймання/передачі» також Претензію до Укрпошти або Нової пошти із зазначенням бажаної компенсації, яка буде виплачена вам у разі визнання службою доставки власної провини.
 4. Для розгляду вашої скарги інтернет-магазином Gid-TO.COM після оформлення «Акту прийому/передачі» зніміть копію зі свого примірника акта, яку надішліть нам з оформленою скаргою на е/с gid-to@ukr.net таобов'язково зв'яжіться з нашим інтернет-магазином за номером +380 (96) 916-73-19.
 5. Після огляду вмісту посилки та складання «Акту приймання/передачі» доставка посилки та/або послуги служби доставки не оплачується, підпис про отримання вантажу не ставиться. Якщо після огляду вмісту посилки товару та/або недостачі не виявлено – ставиться підпис про отримання вантажу та оплачуються доставка та/або послуги служби доставки.

Увага! Якщо представники Укрпошти або Нової пошти відмовляють Вам у проведенні огляду та/або складанні Акту приймання/передачі, ви маєте право НЕ ПІДПИСИВАТИ ТОВАРНО-ТРАНСПОРТНІ ДОКУМЕНТИ, НЕ ОПЛАЧУВАТИ ДОСТАВКУ І НЕ ЗАБИРАТИ ЗАМОВЛЕННЯ. Наявність вашого підпису про отримання посилки означає, що товар ви отримали та не маєте претензій до продавця та служби, яка здійснила доставку вашого товару.

Ознайомитись з умовами сервісу Нової пошти «Огляд відправлення».

Огляд перед врученням Укрпошти

 • перевіряйте вміст посилки перед оплатою товару;
 • оплачуйте доставку після отримання посилки.