Стійка комбінована настільна під шапки на 28 кронштейнів.

Модель:

121-770

Виробник:

Гермес-Дизайн

Наявність:

Є в наявності

0 відгуків Написати відгук

  • 520.00 грн


Умови повернення: повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

ГЕРМЕС-ДИЗАЙН лідер з розробки та виробництва сітківки.
Надійний та сумлінний постачальник.

Опис

Стійка комбінована під шапки відноситься до торгового обладнання для магазинів одягу, є настільною розбірною конструкцією з 2 рівнів. Встановлюють таке Торгове обладнання переважно у торгових залах чи виставкових приміщеннях, також можна встановлювати на вуличних торгових точках. Розміщують на торгових вітринах, тумбах або підставках при касових зонах. Є можливість розмістити на стійці всього 28 шапок (наприклад 7 кепок + 21 шапку в'язану). Дугоподібний кронштейн ідеально підходить під трикотажні в'язані шапки. Стяжка внизу не дає кронштейну втрачати форму і робить його нерухомим. Дисплеї мають можливість обертання рахунок пластикової фурнітури. Дисплеї можна переміщати по висоті та змінювати порядок розміщення рівнів. Виконані дисплеї у вигляді цільної зварної конструкції та виготовлені з якісного сталевого дроту. Виріб покритий полімерним захисним шаром білого кольору, який стійкий до механічних пошкоджень та підливає термін експлуатації виробу.

Перший рівень під шапки, кепки, бейсболки - 7 кронштейнів.

Габарити гачка: висота 24 див. , діаметр кільця 13,5 см. , винос 12 см. Другий рівень під в'язану шапку на 21 дугоподібних кронштейнів.

Габарити гачка: висота 17 см. , ширина 17 см.

Торгове обладнання для продажу шапок. за цінами виробника. Розробляємо та виробляємо обладнання за вимогами та характеристиками замовника. Доставляємо товари по всій території України поштовими перевізниками.

Характеристики

Основні характеристики виробу:
Вага 4
Кількість кронштейнів 28
Кількість ярусів 2
Колір Білий
Країна виробник Україна
Матеріал Метал
Призначення Для одягу
Регульовані ніжки Ні
Тип Стійка
Тип установки обладнання Настільний
Висота 1000
Ширина 500

Відгуків (0)

Написати відгук