Стійка обертова під книги 16 сітчастих полиць (4-х променева)

Модель:

123-080

Виробник:

Гермес-Дизайн

Наявність:

Є в наявності

0 відгуків Написати відгук

  • 1275.00 грн


Умови повернення: повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

ГЕРМЕС-ДИЗАЙН лідер з розробки та виробництва сітківки.
Надійний та сумлінний постачальник.

Опис

Стійка обертова під книги призначена для горизонтального представлення різної друкованої продукції (книг, довідників, журналів та ін. ) формату А4 в центральній частині торгового або виставкового приміщення. Її перевагою є те, що на зворотному боці дисплея у вас з'являється робоча грань, яку ви можете використовувати для розміщення ще одного ряду навісних гачків або повісити, наприклад, дисплей з листівками. Встановлюється стійка для поліграфії як стійка для підлоги.

Конструкція практична і надійна, виготовлена з якісного металу, дисплеї знімні і кріпляться до барабана болтами і гайками. Барабан має можливість обертання, кріпиться до стійки за допомогою пластикової якісної фурнітури. Виріб має ікс-подібну опору, що забезпечує стійкість до перекидання стійки навіть за її завантаження друкованою продукцією. Вся торгова стійка розбірна, це спрощує її транспортування та зберігання.

Торгове обладнання для продажу друкованої продукції.

Сітчасте торгове обладнання за цінами виробника. Стелажі, стійки, вертушки, дисплеї, сітки, гачки та все необхідне для торгівлі. Працюємо з усіма регіонами України. Також приймаємо індивідуальні замовлення.

Характеристики

Основні характеристики виробу:
Кількість полиць 16
Колір Білий
Країна виробник Україна
Матеріал Метал
Призначення Під книги
Тип Стійка обертова
Тип установки обладнання Підлоговий
Висота 1800
Глибина 450

Відгуків (0)

Написати відгук