Стійка обертова під листівки А6 зі зміщенням (72 осередки)

Модель:

123-790

Виробник:

Гермес-Дизайн

Наявність:

Є в наявності

0 відгуків Написати відгук

  • 1575.00 грн


Умови повернення: повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

ГЕРМЕС-ДИЗАЙН лідер з розробки та виробництва сітківки.
Надійний та сумлінний постачальник.

Опис

Стійка обертова зі зміщенням на 72 осередки призначена для розміщення друкованої продукції формату А6 (буклети, листівки, флаєра тощо). Основна перевага стійки - у конструкції барабана, де дисплеї з осередками знаходяться зі зміщенням щодо осі барабана та стійки відповідно. За рахунок цього з'явилася можливість додаткового розміщення на тильній стороні дисплея, яка виступає за межі барабана, навісити додаткові кишені або гачки і розмістити супутню продукцію або аксесуари.

Конструкція стійки розроблена з урахуванням нестандартного барабана і стійка до перекидання навіть за повного завантаження її товарами. Максимальне робоче навантаження на стійку не повинно перевищувати 30 кілограмів. Дисплеї з осередками знімні, кріпляться до барабана за допомогою болтів та гайок. Вертушка повністю розбірна, це полегшує переміщення стійки, і дає можливість зберігання стійки в упакованому вигляді на тривалий термін.

Торгівельне обладнання для продажу друкованої продукції.

Сітчасте торговельне обладнання за цінами виробника. Стелажі, стійки, вертушки, дисплеї, сітки, гачки та все необхідне для торгівлі. Працюємо з усіма регіонами України. Також приймаємо індивідуальні замовлення.

Характеристики

Основні характеристики виробу:
Кількість полиць 72
Колір Білий
Країна виробник Україна
Максимальне навантаження 30
Матеріал Метал
Призначення Для поліграфії
Тип Стійка обертова
Тип установки обладнання Підлоговий
Висота 1800
Глибина 440

Відгуків (0)

Написати відгук