Стійка під шапки настільна Гвоздика 42 кронштейна

  • Код: 13403
  • Виробник Гермес-Дизайн
  • Є в наявності

0 відгуків Написати відгук

  • 719.0 грн


Умови повернення: повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

ГЕРМЕС-ДИЗАЙН лідер з розробки та виробництва сітківки.
Надійний та сумлінний постачальник.

Опис

Вертушка під шапки призначена для демонстрації різного виду в'язаних або трикотажних головних уборів у торгових залах магазинів одягу, або виставкових приміщеннях. Встановлюється у відповідних приміщеннях на прилавку, тумбі чи вітрині. Дугоподібний кронштейн ідеально підходить під трикотажні, в'язані шапки Якщо у вас зайняті вертикальні поверхні, то в якості альтернативи є можливість розмістити деякий асортимент шапок на невеликій площі. Можливо розмістити на стійці 43 товару. Стійка для в'язаних шапок є розбірною конструкцією на 2 рівні дисплеїв шапкових кронштейнів. Кожен рівень кріпиться до стійки і легко обертається за допомогою пластикової фурнітури. Дисплеї виконані у вигляді зварної цільної конструкції, виготовлені зі сталевого якісного дроту. Рівні можна переміщувати по висоті або замінити їх на дисплеї з круглими кронштейнами під кепки. Можливо замовити потрібну вам кількість дисплеїв для комплектації стійки додатковими ярусами або для того, щоб доповнити стійки, що вже є у вас.

У комплекті: стійка металева (основа) - 1 шт, пластикові втулки - фіксатори для кронштейнів -2 шт, пластикові хомути - 2 шт, шапкові гачки - 14 потрійних гачків-тримачів.

Торгове обладнання для продажу шапок. за цінами виробника. Розробляємо та виробляємо обладнання за вимогами та характеристиками замовника. Доставляємо товари по всій території України поштовими перевізниками.

Характеристики

Висота мм 800
Кількість кронштейнів 42
Кількість ярусів 2
Колір Білий
Країна виробник Україна
Матеріал Метал
Покриття полімерне
Призначення Для шапок
Тип Стійка
Тип установки обладнання Настільний
Ширина мм 470

Відгуків (0)

Написати відгук

Просмотренные товары

Код: 13403
Стійка під шапки настільна Гвоздика 42 кронштейна

Стійка під шапки настільна Гвоздика 42 кронштейна

Вертушка під шапки призначена для демонстрації різного виду в'язаних або трикотажних головних уборів..

719.0 грн