Стійка під шапки настільна Гвоздика 42 кронштейна

Модель:

121-830

Виробник:

Гермес-Дизайн

Наявність:

Є в наявності

0 відгуків Написати відгук

  • 630.00 грн


Умови повернення: повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

ГЕРМЕС-ДИЗАЙН лідер з розробки та виробництва сітківки.
Надійний та сумлінний постачальник.

Опис

Вертушка під шапки призначена для демонстрації різного виду в'язаних або трикотажних головних уборів у торгових залах магазинів одягу, або виставкових приміщеннях. Встановлюється у відповідних приміщеннях на прилавку, тумбі чи вітрині. Дугоподібний кронштейн ідеально підходить під трикотажні, в'язані шапки Якщо у вас зайняті вертикальні поверхні, то в якості альтернативи є можливість розмістити деякий асортимент шапок на невеликій площі. Можливо розмістити на стійці 43 товару. Стійка для в'язаних шапок є розбірною конструкцією на 2 рівні дисплеїв шапкових кронштейнів. Кожен рівень кріпиться до стійки і легко обертається за допомогою пластикової фурнітури. Дисплеї виконані у вигляді зварної цільної конструкції, виготовлені зі сталевого якісного дроту. Рівні можна переміщувати по висоті або замінити їх на дисплеї з круглими кронштейнами під кепки. Можливо замовити потрібну вам кількість дисплеїв для комплектації стійки додатковими ярусами або для того, щоб доповнити стійки, що вже є у вас.

У комплекті: стійка металева (основа) - 1 шт, пластикові втулки - фіксатори для кронштейнів -2 шт, пластикові хомути - 2 шт, шапкові гачки - 14 потрійних гачків-тримачів.

Торгове обладнання для продажу шапок. за цінами виробника. Розробляємо та виробляємо обладнання за вимогами та характеристиками замовника. Доставляємо товари по всій території України поштовими перевізниками.

Характеристики

Основні характеристики виробу:
Кількість кронштейнів 42
Кількість ярусів 2
Колір Білий
Країна виробник Україна
Матеріал Метал
Покриття Полімерне
Призначення Для шапок
Тип Стійка
Тип установки обладнання Настільний
Габаритні розміри:
Висота 800
Ширина 470

Відгуків (0)

Написати відгук