Стійка підлогова обертова під листівки А5 (18 осередків) та 24 осередки під А4

Модель:

123-640

Виробник:

Гермес-Дизайн

Наявність:

Є в наявності

0 відгуків Написати відгук

  • 1250.00 грн


Умови повернення: повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

ГЕРМЕС-ДИЗАЙН лідер з розробки та виробництва сітківки.
Надійний та сумлінний постачальник.

Опис

Стійка під листівки відноситься до сітчастого торгового обладнання. Універсальна комбінована стійка для поліграфії призначена для розміщення друкованої продукції формату А4 (журналів, буклетів тощо) та друкованої продукції формату А5 (листівки, брошури тощо). Передбачена для розміщення у місцях продажу, тобто магазинах, ринках, супермаркетах.

Вертушка складається з металевої труби (стійки) з прикріпленою до неї опорою основою, і чотиригранним барабаном, що обертається, з 42 осередками. Два дисплеї мають по 9 осередків під друковану продукцію формату А5, та решта двох дисплеїв на 24 осередки (по 12 осередків на дисплей) під друковану продукцію формату А4. Всі дисплеї знімні і можуть використовуватися окремо як самостійне Торгове обладнання. Барабан кріпиться до стійки і обертається рахунок пластикової фурнітури. Осередки виготовлені з металевого дроту і мають цільну зварну конструкцію.

Максимальне робоче навантаження на стійку становить 15 кілограм. Торгова стійка розбірна, що спрощує її транспортування та зберігання. Всі металеві елементи стійки забарвлені в білий колір методом порошкового нанесення. Торгівельне обладнання для продажу друкованої продукції.

Сітчасте торговельне обладнання за цінами виробника. Стелажі, стійки, вертушки, дисплеї, сітки, гачки та все необхідне для торгівлі. Працюємо з усіма регіонами України. Також приймаємо індивідуальні замовлення.

Характеристики

Основні характеристики виробу:
Вага 8.6
Глибина 535
Кількість полиць 42
Колір Білий
Країна виробник Україна
Максимальне навантаження 15
Матеріал Метал
Призначення Для поліграфії
Тип Стійка обертова
Тип встановлення обладнання Підлоговий
Габаритні розміри:
Висота 1810

Відгуків (0)

Написати відгук